niedziela, 2 października 2016

Bransoletka z miarki

 Nad niektórymi projektami spędzam godziny. Najczęściej są to projekty koralikowe np. bransoletki na krośnie. Inne rzeczy potrzebują tylko 5 minut, należą do nich bransoletka z hematytem czy kolczyki z frędzli
 Bransoletka, która ostatnio powstała należy do tych nie wymagających za dużo czasu. Żeby nie było nudno dodałam do niej moją ulubioną zawieszkę w kształcie nożyczek.

  Do zrobienia bransoletki oprócz miarki potrzebne będą jeszcze ogniwka, karabińczyki, końcówki zaciskowe (spotkałam się również z nazwą końcówki wstążki) oraz opcjonalnie przedłużka (kawałek łańcuszka) i zawieszka. Warto pod ręką mieć nożyczki do pocięcia taśmy oraz klej i szczypce do umocowania końcówek. Niedużą ilość kleju należy umieścić na końcówce taśmy lub na końcówce zaciskowej (ja wolę opcję drugą), umieścić końcówkę zaciskową na zakończeniu taśmy i zacisnąć przy pomocy szczypców. Na koniec wystarczy całość połączyć przy pomocy ogniwek. Jak zwykle zalecam te sprężynkowe, które na pewno się nie odegną. Całość trwa kilka minut i bransoletka jest skończona. Wystarczy jeszcze poczekać aż klej wyschnie i bransoletka jest gotowa do noszenia. :)

xoxo
Znajdziesz mnie na:
https://www.facebook.com/blog.karlowe/?fref=tshttps://www.youtube.com/channel/UCvhiFQF9iTIdvtrf3FNOIkAhttp://instagram.com/diplofaza/Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za komentarz. :)
Komentarze to nie tablica ogłoszeń i miejsce na linki do Twojej strony.